Друк на тканині

Сублімаційний друк на тканині

Сублімаційний друк – це інноваційна технологія, яка дозволяє створювати яскраві та довговічні зображення на різних типах тканин. Цей метод друку відрізняється високим ступенем деталізації та дозволяє втілити навіть найскладніші дизайни з приголомшливою точністю.


Принцип роботи

Сублімаційний друк заснований на фізичному процесі сублімації. У спеціальному принтері використовується спеціальне чорнило, яке при впливі тепла переходить з твердого стану в газоподібне, минаючи рідку фазу. Газоподібне чорнило вбирається в волокна тканини, утворюючи стійке зображення. Це дозволяє уникнути вицвітання та забезпечує довговічність дизайну.

Переваги сублімаційного друку на тканині

Застосування

Сублімаційний друк на тканині знаходить широке застосування в різних галузях:

Висновок

Сублімаційний друк на тканині - це сучасний та ефективний спосіб створення унікальних та яскравих зображень на одязі. Вона поєднує в собі високу якість, довговічність та багатство колірних рішень, роблячи ваші футболки по-справжньому неповторними.


При замовленні сублімаційних футболок ви можете бути впевнені, що отримаєте продукцію високого стандарту, яка відповідає вашим потребам та очікуванням.

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше та створити унікальні футболки з власним дизайном!

+38 067 938 78 23

Режим роботи Пн-Пт 9:00-18:00Сб, Нд вихідний
+38 067 938 78 23+38 063 433 37 47
м. Київ, вул. Бориспільська 9